PO CZWARTEJ KOLEJCE DWIE DRUŻYNY Z KOMPLETEM PUNKTÓW!

Po ciężkim fizycznie meczu MB Aerospace wygrywa z B3Team.com i umacnia swoją pozycję Lidera tabeli generalnej. Czy sędzia pozwolił na zbyt agresywną gre? Mecz do jednej bramki, tak w skrócie można opisać pojedynek BorgWarner’a z zespołem Lychee – weteran rozgrywek nie dał najmniejszych szans swojemu rywalowi. ZM Rzeszów rehabilituje się za ostatni słaby występ w III kolejce – pewne zwycięstwo nad Leroy Merlin pozwala na zachowanie trzeciego miejsca w generalce. 

Niezwykle szybki, ale też bardzo agresywny pojedynek w meczu rozpoczynającym drugi dzień czwartej kolejki rozgrywek Citizen Ligi Firm Rzeszów zakończył się na korzyść MB Aerospace 4:2. W obu ekipach znajdują się znakomici strzelcy. To już sugerowało, że mecz będzie głównie skupiony na akcjach ofensywnych. Po tym spotkaniu na pozycji Króla Strzelców trzech mamy trzech zawodników – Grzegorz Miś z B3Team.com oraz dwójka z drużyny MB Aerospace Łukasz Świst oraz Krystian Stanowski. Tyle ile akcji ofensywnych, tyle agresywnych zagrań ze strony jednej jak i drugiej drużyny. Brak kluczowej decyzji sędziego w kulminacyjnym momencie, w którym należało utemperować grę zawodników doprowadził do sytuacji w której obie drużyny czuły się bezkarne i kilka razy celowo zawodnicy atakowali nogi swoich rywali – w ramach odwetu za poprzednie sytuację. Ostatecznie spotkanie kończy się jednak bez wykluczeń i oba zespoły wystąpią w nadchodzącym meczu w pełnych składach. Mecz do jednej bramki, czyli spotkanie numer dwa tego dnia, z pewnością nie przysporzyło sporych emocji kibicom, oraz osobom oglądającym transmisję wideo na żywo. BorgWarner kompletnie zdominował ten mecz, a zawodnicy ofensywni w pewnym momencie rozgrywali swoje akcje z taką płynnością i łatwością jakby defensywa Lychee w ogóle nie istniała. Kilka akcji, które udało się wyprowadzić zespołowi Adama Rewak [LCE], były kontratakami, w większości jednak zakończonymi strzałami obok bramki. Pomimo, aż 8 straconych goli dobrą skutecznością bramkarską popisał się Tomasz Kiec [LCE]. Ostatni mecz tego dnia, a zarówno IV kolejki rozgrywek również rozpoczął się dominacją ze strony jednej drużyny. Zakład Metalurgiczny skutecznie zrehabilitowało się za niezbyt dobry występ w ostatniej kolejce. Tym razem zawodnicy Jakuba Sowy [ZMR] pokazali swoją znakomitą skuteczność i zgranie w lini ofensywnej. Leroy Merlin, drużyna która ma w swoim składzie kilka naprawdę dobrych indywidualności nie była w stanie podjąć walki jak równy z równym i dorównać w szybkości swojemu przeciwnikowi. Dopiero w końcówce, kiedy ZM Rzeszów było już pewne swojego wyniku i nieco odpuściło, ekipa z Krasnego mogła uruchomić swoje szeregi ofensywne i wyprowadzić kilka kluczowych akcji. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 11:4.

Przed nami tygodniowa przerwa w związku z nadchodzącymi świętami. Bądźcie w tym czasie razem z nami na naszej stronie www.ligafirm.rzeszow.pl oraz śledźcie nasz profil FB: www.facebook.pl/ligafirmrzeszow Szykujemy kilka ciekawych konkursów i informacji!

Wyniki

DataMeczCzas/WynikiArtykuł

RETRANSMISJA WIDEO

Leave a Reply