DWU CYFRÓWKI W MECZACH DRUGIEJ KOLEJKI!

Trzy z trzech wczoraj rozegranych meczów zakończyło się dominującą przewagą ekip zwycięskich. We wszystkich spotkaniach drużyny wiodące prym na boisku w imponujący sposób zaliczyły dwu cyfrówkę na swoją korzyść.

W meczu rozpoczynającym drugi dzień II Kolejki Jasionka Airport uległa MB Aerospace 14:3. Do pierwszej połowy sytuacja wyglądała zgoła inaczej, drużyna Mirosława Niemiec [JAP] traciła zaledwie dwie bramki do Faworytów spotkania. W drugiej część zabrakło szybkości, a pod koniec również pewności w grze Rzeszowskiego Lotniska. Rywale momentalnie to wykorzystali, przyśpieszyli swoje akcje i gole padały jeden za drugim. W meczu numer dwa BorgWarner pokonał ekipę B3Team.com 13:5. Podobnie jak w pierwszym meczu tego dnia, sytuacja wyglądała bardzo podobnie. Niemal do ostatnich minut pierwszej połowy obie drużyny prezentowały wyrównany poziom i wynik zdawał się to potwierdzać. Końcem pierwszej połowy i w drugiej zdecydowaną inicjatywę na boisku przejęła drużyna BorgWarner’a. W szeregach B3Team.com zabrakło silnej ofensywy. BorgWarner to niezwykle dobrze zgrana drużyna, obecny sezon może być ich najlepszym. W ostatnim meczu, kończącym II kolejkę ligowych zmagań Lychee pokonało ButyJana.pl 11:4. Już w pierwszej minucie czerwoną kartkę za bardzo niebezpieczny faul ujrzał bramkarz ButyJana.pl – Łukasz Pokrywka. To zdecydowanie osłabiło ekipę Rzeszowskiego sklepu. Zmusiło zawodników z pola do obstawienia pozycji bramkarza. Dodatkowo w szeregach niebieskich koszulek zabrakło najlepszego ofensywnego zawodnika z poprzedniego meczu Konrada Wrony. Całą tą sytuację znakomicie wykorzystali zawodnicy Adama Rewak [LCE]. Lychee punktowało pięciokrotnie już w pierwszej połowie, dołożyli kolejne sześć trafień w drugiej. Po pierwszym meczu w rozgrywkach, w tym zawodnicy w pomarańczowych koszulkach wydawali się znacznie pewniejsi a akcje wyglądały na zdecydowanie bardziej przemyślane. Ekipa ButyJana.pl prawdopodobnie przez stratę głównego bramkarza i osłabienie w ofensywie nie potrafiła dorównać swoim rywalom.