ZEGARKI CITIZEN DLA KRÓLA STRZELCÓW I NAJLEPSZEGO BRAMKARZA!

Citizen Polska wraz ze sklepem Demus.pl już po raz piąty wspólnie sponsorują nagrodę w postaci zegarka dla Króla Strzelców i najlepszego Bramkarza rozgrywek LFR. Zobacz jaki model przygotowali tym razem!

W sezonie Jesień/Zima 18/19 zawodnicy z pola, ale również bramkarze walczą o indywidualne nagrody materialne. Tradycją w rozgrywkach LFR stało się, że Firma Citizen Polska wraz ze sklepem Demus.pl oferuje zegarki dla Króla Strzelców oraz najlepszego Bramkarza.

CITIZEN AW1360-12H

Tym razem zawodnicy powalczą o model Citizen Eco-Drive o oznaczeniu AW1360-12H. Wodoszczelny, stalowy zegarek z mechanizmem kwarcowym, zasilany ogniwem słonecznym. Posiada pasek z naturalnej skóry, dzięki czemu jest niezwykle funkcjonalny i stylowy. Ten sam model trafi zarówno do Króla Strzelców jak i najlepszego Bramkarza. 🙂

Jeśli nie chcesz czekać do rozstrzygnięcia wyników, zegarek możesz kupić już teraz w cenie promocyjnej bezpośrednio u naszego partnera. Kliknij tutaj i zamów zegarek.

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE MODELE!

Firma Citizen posiada szeroką gamę swoich produktów. Niemal wszystkie możesz dostać bezpośrednio w sklepie naszego partnera OFERTA CITIZEN. Jeśli nie jesteś pewien czy dany model będzie Ci w pełni odpowiadał, zapraszamy do sklepu stacjonarnego w C.H. Europa II, al. Piłsudskiego 34, gdzie będziesz mógł przymierzyć i dokładnie sprawdzić wybrany egzemplarz.

ATRAKCYJNE RABATY

Na hasło: Liga Firm Rzeszów z pewnością będziesz mógł liczyć na atrakcyjne rabaty wybierając zegarek z asortymentu Firmy Citizen. 🙂

Leave a Reply