BUTYJANA.PL ZNAKOMICIE W DEBIUCIE!

Dobiegł końca drugi dzień rozgrywek I Kolejki Citizen Ligi Firm Rzeszów. Poniżej znajdziecie statystyki wszystkich meczów oraz retransmisję wideo!

Debiutant rozgrywek – Lychee ugieło się pod mocną ofensywą rywala, w której „główne skrzypce” grali napastnicy Piotr Szmela i Grzegorz Miś, tylko po akcjach tej dwójki padło w sumie osiem goli dla B3Team.com. W ekipie Lychee mimo sporej liczby akcji, zabrakło skuteczności w oddawaniu celnych strzałów. W drugim meczu BorgWarner pokonuje Deloitte. 9:4. Dużym zaskoczeniem okazał się wynik do pierwszej połowy, kiedy ekipa Pawła Bujaka [DEL] traciła tylko jedną bramkę do swojego rywala. BGW szybko zmieniło ten stan rzeczy w drugiej połowie, dokładając do swojego konta pięć bramek, podczas gdy Deloitte. punktowało tylko raz. W ostatnim meczu tego dnia – kolejny debiutant – drużyna ButyJana.pl pewnie pokonała swojego doświadczonego rywala G2A.COM 10:3. Nowa drużyna zaprezentowała znakomitą technikę, tak potrzebną w futsalu – wyjście do połowy, rozegranie do lini, kilka szybkich podań łamiących defensywę rywala i celny mocny strzał, to przepis na sukces ButyJana.pl. G2A.COM całkowicie pogubione w swoim ustawieniu. Niemal jedynym zagrożeniem dla bramki Łukasza Pokrywki [BYJ] byli Dawid Kierepka i Sebastian Cyrek, których jednak większość strzałów była nieskuteczna.

Tak kończy się pierwsza kolejka IX eydcji LFR, a już w poniedziałek zaprezentujemy nasze TOP 3 bramek i interwencji. Bądźcie z nami na bieżąco na naszym Fanpage’u. 🙂

Wyniki

DataMeczCzas/WynikiArtykuł

Jak sprawdzić szczegółowe statystyki meczu? Kliknij na „podsumowanie” przy interesującym Cię spotkaniu. System automatycznie otworzy podstronę z pełnym panelem meczowym.